Kamis, 15 November 2012

ko mēs darām, mēs var izglītot mūsu jaunatni, tāpēc, ka

Tas ir ne tikai par savu planētu, vai jūsu valstī, jūsu valsts, savu pilsētu, savu Kopienu vai iela; runa ir par savu vēsturi un to, ko jūs gatavojaties to darīt par to. Aizsardzība mūsu tautu vēsturē ir kaut kas, kas stiprina mūs katru aspektu, grand un ekiosku.com aman vietējā. Saglabāšanu kustība ļauj mums, lai radītu darbavietas, veidot pakāpeniski ilgtspējīgu pilsētu, iedvesmot ilgtermiņa atbalstu un palīdzību vietējiem iedzīvotājiem, bet vēl svarīgāk tas ļauj veicināt dziļākas izpratnes nozīmību vēsturiskās vietas, kas atspoguļo mūsu tautu kultūru, mantojumu un attīstību tā, ka tās turpinās pastāvēt un attīstīties nākamajām paaudzēm.

bet...

Kas notiek tad, kad pašreizējā preservationists un to centienus, ir nepieciešams ne tikai iet gar mūsu vēsturi caur taustāms ēkas tos saglabāt, bet arī ar nākamās paaudzes preservationists? Lielākās problēmas jārisina preservationist Kopienu sasniedzot jaunu auditoriju un spēja paplašināt sabiedrības izpratni par saglabāšanu pabalstu. Tāpēc ir ļoti svarīgi mums veikt nepieciešamos pasākumus un izveidot visaptverošu plānu attiecībā uz kāda izskatīsies nākotnes restaurācija gados ierasties. Kā nākamajām paaudzēm par vēsturisko preservationists audzē, izmantojot izglītības, pareizu informāciju un uzzinātu, kā veikt rīcības būt milzīga ietekme uz pasaules preservationist centienus.

Mūsdienu Jaunatne ir arvien vairāk skaidrs, ka kopumā ir valsts traucējot atšķirības, un vietējās vēstures zināšanas un ka ir nespēja saprast nozīmi vēsturē, jo tas attiecas uz viņu dzīvi šodien.

Tātad, ko mēs darām, mēs var izglītot mūsu jaunatni, tāpēc, ka tās var pasargāt savu vēsturi? Mēs varam darīt to paturot viņus interesē? jā. jā.

Mēs izmantotu mūsu centienus uz programmām, kas piedāvā pastāvīgu iespēju mūsu jauniešiem, lai tie varētu uzzināt par šo zemju tautu un šīs valsts kultūras mantojumu. Iesaistoties pieredzi ar resursiem, kas atklāj bezgala daudz vēsturisko kontekstu, kā struktūras, kas saistīti ar vēsturisko ilustrāciju sarakstu, vai vietās, kur būtiski notikumi vai citām vietām, kur agrāk ir iespēja pieslēgt līdz pat mūsdienām autentisks rokās, mūsu jaunatne būs iespēja instill sajūtu asociācijas ar mūsu vēsturi.

Vēsturiskā preservationists bieži uzskata, ka nedrīkst taupīt vēsturi, kultūras mantojuma un kultūras jomā neatkarīgi no tā, kādā formā tas uztur; bie ˛ āk nekā nav, tas ir nozīmīgas ēkas, tomēr reizēm paiet formas tilts vai 33.000 kvadrātveida akriem zemes, bet šajā gadījumā, tas izpaužas kā mūsu pašreizējā Jaunatne. Mūsu jaunieši ir, kurš drīz būs kontroles saglabāšanu mūsu tauta un tās stāsts. Vēsturiskā preservationists ir būtiski nepieciešama, veidojot savienojumu starp Kopienu un mūsu tauta priekšrocības, ko sniedz restaurācija saiti. Nodrošinot izglītības iespējas, entuziasti var veidot skolēnu zināšanas un idejas par vēsturi un saglabāšanas nozīmīgumu un izveidot pamatīgu fonds, kas tās veiks to ekspluatācijas laikā; fonds, kas parādīs, kā mūsu tauta attīstījās pat ar konstanti, cilvēkresursus, kultūras un dabas izmaiņas notiek.

Vienmēr ir iespējas, lai veicinātu iesaistīšanos un iesaistīties mūsu jaunatni, kas galu galā aptvers darbaspēku konservācijai nākotnē. Nākamās paaudzes sniedzot dziļāku izpratni par sevi un apkārtējo pasauli tās izveidoto struktūru mūsu tauta, mēs varam turpināt aizsargāt no pagātnes caur savu fizisko paliek. Šāda iesaistīšanās sākas ar partnerattiecības ar vietējām skolām, klubi, organizācijām, programmām, darba

Tidak ada komentar:

Posting Komentar